دندانپزشکی ستاری ؛ چرا یاس یکی از بهترین دندانپزشکی ها در ستاری است؟

یاس؛ دندانپزشکی ستاری
10 05 1400

 

آدرس دندانپزشکی یاس در ستاری: تهران، بزرگراه ستاری شمال-پایین تر از مجتمع تجاری کوروش-ابتدای کوچه جواهریان جنوبی- پلاک 48 طبقه اول واحد 3

شماره تماس: 44971427

 

چرا کلینیک دندانپزشکی یاس بارین، بهترین دندانپزشکی ستاری است؟ همان طور که می دانید این روزها کلینیک های دندانپزشکی تخصصی مختلفی در سطح شهر یافت می شود. از طرف دیگر بیماران همواره به دنبال بهترین کلینیک برای انجام فرایند درمانی خود بوده اند. چرا یاس یکی از بهترین های دندانپزشکی ستاری است؟

یاس بارین ؛ دندانپزشکی ستاری

چه چیزی بهترین المان های دندانپزشکی را می سازد؟ اگر می خواهید به بهترین دندانپزشکی ستاری مراجعه کنید، انتخاب شما می تواند متاثر از چند جنبه باشد. چرا باید کلینیک دندانپزشکی ستاری یاس بارین را انتخاب کنید؟

در زیر بهترین خدماتی که در دندانپزشکی شهید ستاری دریافت خواهید کرد را به شما معرفی می کنیم:

خدمات کلینیک دندانپزشکی یاس بارین در ستاری

 

 
ردیف خدمات دندانپزشکی ستاری (دندانپزشکی یاس)
1 عصب کشی
2 پرکردن دندان
3 کشیدن دندان
4 جراحی دندان و جراحی دندان عقل
5 ایمپلنت
6 دندانپزشکی اطفال
7 عکس برداری حین و قبل کار
8 روکش دندان
9 کامپوزیت دندان
10 بلیچینگ دندان
11 لمینت دندان
12 طراحی لبخند
13 روکش تمام سرامیک دندان

ما به صحبت های بیماران خود گوش می دهیم

ما در یاس ؛ دندانپزشکی ستاری مفتخر هستیم که برای بیماران خود وقت می گذاریم. یکی از مهم ترین فاکتورها برای بیماران این است که پیش از شروع هر فرایند درمانی، معاینه کامل روی دندان های آن ها صورت گیرد. ما در دندانپزشکی یاس بارین، به صحبت های بیماران خود گوش می دهیم تا اطلاعات جامع را جمع آوری نماییم. حتما در خصوص سابقه دندانپزشکی و پزشکی با شما صحبت خواهیم کرد و شما از روند درمانی آگاه خواهید شد. پاسخ دادن به پرسش های شما را وظیفه خود می دانیم و گزینه های درمانی مختلف را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

تیم یاس؛ دندانپزشکی ستاری

درمانی تخصصی همراه با ایمنی و بهداشت کامل

یکی از مهم ترین مواردی که همواره برای بیمار مهم بوده، بهداشت و ایمنی در محیط دندانپزشکی است. ما در یاس ؛ دندانپزشکی ستاری تمامی پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنیم؛ ضمن آنکه برای درمان از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه ها استفاده می کنیم. این کلینیک، به دستگاه اتو کلاو کلاس B مجهز است و برای استرالیزاسیون، تمامی وسایل موجود در کلینیک، در دمای 120 درجه سانتی گراد برای مدت 45 دقیقه استرلیزه می شوند. به این صورت تمامی میکروارگانسیم ها، باکتری ها و ویروس ها به طور کامل از بین خواهند رفت.  
از سوی دیگر خوب است بدانید که به منظور جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا، علاوه بر استرلیزه کرده وسایل، به تمامی مراجعین پاپوش، گان، لباس یکبار مصرف و دستکش داده می شود. ضمن آنکه این کلینیک مجهز به سیستم تهویه هوای مناسب و مطلوب است که می تواند به طور منظم و دائم، هوا را تصفیه نماید.

تجربه دندانپزشکی تخصصی در یاس ؛ دندانپزشکی ستاری

پزشکان متعهد و حرفه ای ما در کلینیک یاس، از دانش به روز خود استفاده کرده و به کمک فناوری های نوین، تجربه دلپذیری را از دندانپزشکی تخصصی در اختیار مراجعین قرار می دهند. اگر ترس از دندانپزشکی شما را از مراجعه به کلینیک باز می دارد، بهتر است به دندانپزشکی یاس مراجعه کنید! تخصص ما ایجاد تجربه ای فوق العاده از درمان های دندانپزشکی است! علاوه بر این، عصب کشی ارزان، عصب کشی بدون درد (آیا عصب کشی درد دارد؟ اینجا بخوانید)، انواع جراحی دندان، کامپوزیت و لمینت دندان، اصلاح طرح لبخند، ایمپلنت دندان و ... جز تخصص ماست.

پذیرش بیمار در تمام طول هفته و در بهترین ساعات

کلینیک ما در 6 روز هفته از ساعت 10 الی 20 باز بوده و پذیرای بیماران خواهد بود. ساعات طولانی فعالیت کلینیک به شما این امکان را می دهد که برای پشت سر گذاشتن فرایند درمان خود، انعطاف پذیری لازم را داشته باشید. اگر به خدمات دندانپزشکی ما احتیاج فوری داشته باشید، ما سریع تریع زمان درمانی را برای شما فراهم خواهیم ساخت.

دندانپزشکی یاس بارین در ستاری

 

 

استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد در کلینیک یاس

ما ترجیح می دهیم تنها از مواد با بهترین کیفیت برای درمان و ترمیم دندان های بیماران خود استفاده کنیم. به این صورت دندان های درمان شده به ترمیم احتیاج نخواهند داشت و شما می توانید به راحتی عملکرد طبیعی دندان های خود را شاهد باشید.

مسئولیت پذیری از الزامات است

مسئولیت پذیری چیزی است که حتما باید در پزشک خود بیابید. دندانپزشک متخصص باید متعهد به تضمین سلامت دندان های بیمار و مراجعه کننده اش باشد، او می بایست تمامی مراحل درمانی را برای بیمار خود شرح دهد و بهترین فرایند بیماری را برای او انتخاب نماید.

آرامش را به شما هدیه می دهیم

همان طور که می دانید، برای برخی از افراد، محیط یک دندانپزشکی می تواند بسیار دلهره آور باشد. اما صبوری، آرامش داشتن و لبخند پرسنل یک کلینیک می تواند تمام اضطراب ها را از بین ببرد.

پزشکان مجموعه ما در دندانپزشکی اتوبان ستاری، با سال ها تجربه، شیوه صحیح برخورد و مواجهه با مراجعین و بیماران مضطرب را می دانند. درست به همین دلیل است که با ورود به کلینیک ما، خبری از استرس و ترس از دندانپزشکی نخواهد بود.

دندانپزشکی تخصصی

ایمپلنت های دندانی

اگرچه چندین گزینه برای درمان و ترمیم دندان های از دست رفته وجود دارد، اما هیچ کدام به اندازه ایمپلنت موثر نیستند. از ایمپلنت می توان برای جایگزینی یک دندان، چند دندان یا حمایت از دندان مصنوعی کامل استفاده کرد. پزشکان مجرب در کلینیک دندانپزشکی یاس؛ دندانپزشکی ستاری تخصص های لازم برای اجرای ایمپلنت های باکیفیت را دارا هستند.

اصلاح طرح لبخند در یاس بارین

همان طور که در مطالب پیشین گفتیم، کسانی که دوست دارند لبخندی زیبا داشته باشند، می توانند با اصلاح طرح لبخند در دندانپزشکی یاس بارین، این تجربه شیرین را از آن خود کنند. استفاده از بهترین مواد برای کامپوزیت و لمینت دندان، بررسی وضعیت لثه ها، طراحی خنده و ... همگی دست به دست هم می دهند تا شما بتوانید زیباترین جلوه از لبخند خود را در یاس بارین به نمایش بگذارید.

اصلاح طرح لبخند در کلینیک یاس

سخن پایانی

همان طور که گفته شد، این روزها کلینیک های زیادی برای درمان بیماران خود مشغول به فعالیت هستند. ما در یاس ؛ دندانپزشکی ستاری مفتخر هستیم که از سال 1390 بهترین خدمات را به مراجعین خود ارائه داده ایم.