لبخند هالیوودی چیست + مزایا و مدت ماندگاری

عکس لبخند هالیوودی
08 09 1400

لبخند هالیوودی یکی از انواع اصلاح طرح لبخند است که در زیبایی چهره تاثیر بسیار زیادی دارد. اما طرح لبخند هالیوودی چیست و طراحی لبخند هالیوودی چگونه انجام می شود؟

طرح لبخند هالیوودی چیست

طرح لبخند هالیوودی چیست ؟ طرح لبخند هالیوودی همان طراحی خنده ای است که برای بازیگران سینمای هالیوودی استفاده می شد.
شاید برایتان جالب باشد بدانید که پیش تر روی دندان های بازیگران هالیوودی، روکش هایی از جنس آکریل به صورت موقت قرار داده می شد تا هنگام ضبط فیلم، دندان های آن ها زیباتر دیده شود. از آن هنگام، این روش، طرح لبخند هالیوودی نام گرفت.

اما اکنون منظور از این شیوه طراحی خنده، روشی موقتی نیست، تنها به دلیل زیبایی که این شیوه داد ،عنوان طرح لبخند هالیوودی به آن اختصاص یافته شده است.

طرح لبخند هالیوودی چیست؟ به دندان های تمیز، سفید و مرتب که لبخند را زیباتر می کند ،لبخند هالیوودی گفته می شود. برای آنکه بتوانید لبخندی زیبا داشته باشید، می بایست به یک کلینیک دندانپزشکی تخصصی مراجعه نمایید تا پس از بررسی های دندان شما، بهترین طراحی برایتان صورت گیرد.

طراحی لبخند هالیوودی

 

چه کسانی کاندیدای مناسب طرح لبخند هالیوودی هستند؟

لبخند هالیوودی برای کسانی که دارای دندان های ترک خورده و تراشیده هستند، بسیار مناسب است. افراد با شکاف بین دندانی و کسانی که دندان های زرد دارند نیز می توانند کاندیدای مناسبی برای طرح لبخند هالیوودی باشند. در کل هر فردی که دوست داشته باشد دندان های زیبایی داشته باشد، می تواند برای بررسی دندان هایش، به کلینیک دندانپزشکی مراجعه نماید.

مزایای طرح لبخند هالیوودی

مانند تمام روش های طراحی لبخند، مزایای طرح لبخند هالیوودی قابل تامل است. از مهم ترین مزایای طرح لبخند هالیوودی می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:

  • در این روش، دندان های فرد تغییرات چشم گیری خواهد داشت.
  • دندان های مراجعه کننده هم از جهت سلامتی و هم از جهت زیبایی مورد بررسی قرار می گیرد.
  • صاف و مرتب شدن دندان ها، تمیز کردن آن ها را راحت تر کرده و بهداشت و سلامتی بیشتری را برای او به ارمغان می آورد.
  • سبب جوان تر نشان دادن چهره فرد می شود.
  • اعتماد به نفس افراد بالا می رود.

قيمت لبخند هاليوودي

لبخند هالیوودی قیمت متفاوتی دارد که به شیوه انتخاب طراحی خنده متغیر است. برای آنکه از قيمت لبخند هاليوودي اطلاع یابید، لازم است که در ابتدا امر، با یک پزشک متخصص و حرفه ای زیبایی برای طراحی لبخند مشورت نمایید تا وضعیت دندان های شما مورد بررسی قرار گیرد.

اما همان طور که می دانید، لبخند هاليوودي به کمک لمینت، کامپوزیت، ارتودنسی، بلیچینگ خانگی دندان و ... انجام می شود. پس به شما پیشنهاد می کنیم در ابتدا برای بررسی وضعیت دندان ها، به پزشک متخصص مراجعه نمایید. شما می توانید برای انجام خدمات زیبایی دندان، به بهترین دندانپزشکی غرب تهران، دندانپزشکی یاس بارین مراجعه کنید تا ضمن دریافت خدمات از بهترین پزشکان، از قیمت های ویژه نیز بهره مند شوید.

طراحی لبخند هالیوودی چگونه انجام می شود؟

طراحی لبخند هالیوودی چگونه انجام می شود؟ امروز با پیشرفت علم دندانپزشکی، دندانپزشکان از روش های مختلفی برای اجرای لبخند هالیوودی استفاده می کنند. البته لازم است بدانید که پیش از شروع هر فرایندی، در ابتدا وضعیت سلامت دندان های شما مورد بررسی قررا می گیرد.

برای اجرای این طرح، ابتدا از دندان های بیمار عکس برداری می شود و سپس به کمک نرم افزارهای کمکی، شبیه سازی برای طراحی خنده صورت می گیرد.

در طراحی زیباتری لبخند، با توجه به نیاز و تشخیص دندانپزشک، ممکن است هر یک از روش های ایمپلنت، ارتودنسی، بلیچینگ، کامپوزیت و ... پیشنهاد شود تا به طور کامل تمامی نواقص دندانی برطرف گردد.

ماندگاری طراحی لبخند هالیوودی

 

ماندگاری طرح لبخند هالیوودی چقدر است؟

مانند تمامی روش های زیبایی خنده، نمی توانیم زمان دقیقی را برای ماندگاری طرح لبخند هالیوودی عنوان کنیم. اما مراجعین پس از انجام این فرایند، می توانند با مراقبت از دندان های خود و همچنین رعایت نکات بهداشتی، دوام دندان های طراحی خود را بیشتر کنند.

در صورتی که مواد به کار برده شده در اصلاح طرح خنده بی کیفیت باشه و فرایند به صورت حرفه ای صورت نگرفته باشد، و از طرف دیگر با سهل انگاری مراقبت از دهان و دندان، نیاز به ترمیم و تکرار فرایند درمان الزامی خواهد بود. در میان تمامی روش هایی که برای طراحی لبخند هالیوودی مورد استفاده قرار می گیرد، روکش های دندانی دوام بیشتری داشته و اغلب تا 10 الی 15 سال نیازی به ترمیم شدن نخواهند داشت.

به منظور افزایش ماندگاری طرح لبخند هالیوودی، به شما پیشنهاد می کنیم بهداشت دهان و دندان را جدی بگیرید و دست کم روزی دو بار مسواک بزنید. همچنین هرگز نباید استفاده از نخ دندان را فراموش کنید.

تعادل را در مصرف خوراکی های حاوی قند و شیرینی رعایت کنید تا طول ماندگاری دندان های خود را افزایش دهید. ضمن آنکه پیشنهاد می کنیم برای سالم ماندن دندان های خود، از کشیدن سیگار و نوشیدنی های الکلی جدا پرهیز نمایید.

سخن پایانی

چنانچه قصد دارید دندان های زیبا و چشم گیری داشته باشید، می توانید به کلینیک دندانپزشکی یاس که سال ها سابقه در طراحی خنده دارد، مراجعه نمایید.