بهترین دندانپزشکی زیبایی در تهران + آدرس و شماره تلفن

بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران
28 12 1399

چگونه بهترین دندانپزشکی زیبایی در تهران را پیدا کنیم؟ این یکی از سوالات مهمی است که بسیاری از افرادی که می خواهند دندان های زیبایی داشته و یا اصلاح طرح لبخند را روی دندان ها خود پیاده سازی کنند، از خود می پرسند. اما حقیقت این است که انتخاب بهترین دندانپزشکی زیبایی در تهران می تواند کار سختی باشد، چرا که تعداد آن ها کم نیستند و ممکن است در میان آن ها گم شوید. اما نگران نباشید چرا که ما در این مطلب قصد داریم راهنمای خوبی را برای رسیدن به این موضوع در اختیارتان قرار دهیم.

معرفی بهترین دندانپزشکی زیبایی در تهران

چگونه بهترین دندانپزشکی زیبایی در تهران را پیدا کنیم؟ امروز مقوله داشتن دندان های زیبا بیش از پیش اهمیت یافته است و درست به همین دلیل، بسیاری از افراد به دنبال بهترین دندانپزشکی زیبایی در تهران و سایر شهرها با توجه به محل سکونت خود می گردند. ما در کلینیک دندانپزشکی یاس بارین مفتخریم تا بهترین خدمات زیبایی دندان را در اختیار شما قرار دهیم.

آدرس دندانپزشکی یاس بارین بهترین دندانپزشکی زیبایی در تهران: تهران، بزرگراه ستاری شمال-پایین تر از مجتمع تجاری کوروش-ابتدای کوچه جواهریان جنوبی- پلاک 48 طبقه اول واحد 3

شماره تماس: 44971427

اما همان طور که گفتیم، قصد داریم شما را برای یافتن بهترین دندانپزشکی زیبایی در تهران یاری رسانیم. بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران کیست؟ کسانی که دوست دارند لبخندی زیبا داشته باشند، مسلما به دنبال بهترین کلینیک های دندانپزشکی برای رسیدن به این هدف خود هستند. چرا که یک انتخاب اشتباه می تواند عوارض جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. ما در این مطلب می خواهیم ویژگی های بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران را به شما معرفی کنیم. به این صورت می توانید با دید بهترین دندانپزشک و پزشک خود را انتخاب نمایید.

تخصص دندانپزشک

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که شما باید در انتخاب بهترین دندانپزشکی زیبایی در تهران به آن توجه نمایید، تخصص پزشک است. درواقع یک پزشک متخصص باید توانایی تشخیص بهترین روش مناسب برای زیبایی دندان را داشته باشد. همان طور که می دانید روش های مختلفی برای طراحی لبخند مورد استفاده قرار می گیرد، اما برای آنکه بتوانید به بهترین شکل ممکن شاهد درمانی فوق العاده باشید، باید پزشک عالی ترین شیوه را برای شما برگزیند.

برخی از روش های درمانی ممکن است برای شما پاسخگو نباشد در حالی که سایر تکنیک ها می تواند شما را به اهداف خود برساند. از این رو است که برای انتخاب دندانپزشکی، باید به این موضوع دقت کنید.

حال از کجا می توانید به تخصص دندانپزشک خود اعتماد کنید؟ بدون تردید این کار می تواند سخت و هم آسان باشد. به این منظور می بایست سابقه فعالیت او را جست و جو کنید. به راحتی می توانید به صفحات اجتماعی او یا کلینیک مد نظرتان مراجعه کرده و نظراتی که کاربران ارسال کرده اند را مطالعه کنید.

حتی به شما پیشنهاد می کنیم حتما برای مشاوره به مطب مراجعه کنید، به این صورت راحت تر می توانید از وضعیت ماجرا باخبر شوید.

بهترین دندانپزشکی زیبایی در تهران

نمونه کارها و سابقه کاری

البته که سابقه کاری و نمونه کارهای زیبایی می تواند شما را در انتخاب بهترین دندانپزشکی زیبایی در تهران یاری سازد. همان طور که شما برای انجام سایر فرایندهای زیبایی چهره، به نمونه کارها و سابقه کاری پزشک توجه می کنید، در خصوص زیبایی دندان نیز باید این موضوع را مد نظر قرار دهید.

بهترین روش برای دریافت پاسخ در این خصوص، تماشای نمونه کارهای قبل و بعد پزشک و یا کلینک است. به این صورت که است که شما می توانید میزان تغییرات را به خوبی مشاهده نمایید.

به عنوان مثال شما می توانید با مراجعه به گالری تصاویر کلینیک دندانپزشکی یاس بارین، تصاویر قبل و بعد طراحی لبخند در این کلینیک را مشاهده نمایید.

استفاده از فناوری روز

و اما مورد بسیار مهمی که باید به آن توجه فرمایید، استفاده از فناوری روز در فرایندهای درمانی و زیبایی است. مسلما دیگر آن تکنیک ها  مواد قدیمی امروز کارایی چندانی ندارند. ضمن آنکه نمی توانند شما را به آنچه که می خواهید برسانند، می توانند آسیب هایی نیز به دندان وارد سازند.

امروز روش های نوینی برای کامپوزیت دندان، لمینت، سفید کردن دندان، جرم گیری و ... مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال امروز عصب کشی با دستگاه جای خود را به عصب کشی های سنتی داده است. این یعنی دیگر بیمار حین این فرایند درمانی احساس ناراحتی نمی کند و می تواند با خیالی آسوده و بدون ترس، دندان خود را درمان نماید.

برای درمان های زیبایی نیز به همین صورت است. فناوری های نوین مانند استفاده از لیزرها، مواد اولیه فوق العاده باکیفیت و استفاده از فناوری های دیجیتالی دندانپزشکی، فرایندهای درمانی و زیبایی را آسان می سازد.

از این رو است که به شما پیشنهاد می کنیم حتما هنگام انتخاب بهترین دندانپزشکی زیبایی در تهران، به این مورد توجه فرمایید.

همراهی با مراجعه کننده و بیمار

امروز بهترین دندانپزشک و بهترین دندانپزشکی زیبایی در تهران به کسی اطلاق می شود که بتواند آسایش و آرامش را حین انجام فرایندهای زیبایی برای مراجعه کننده به ارمغان آورد. هنوز هم دندانپزشکی حتی برای درمان های زیبایی برای بسیاری از افراد، استرس آور تلقی می شود. درست به همین دلیل است که یک پزشک خوب، با سطح بالایی از مهارت های خود، می بایست اضطراب را در بیمار به حداقل ممکن برساند.

محیط بهداشتی

دندانپزشکی می تواند ناقل بسیاری از بیماری ها باشد و یک دندانپزشک غیر متخصص مسلما به محیط مطب و کلینیک چندان اهمیتی نمی دهد. از این رو است که شما باید حین انتخاب دندانپزشکی، حتما به این موضوع توجه داشته باشید. مسلما دوست ندارید برای داشتن دندان هایی زیبا، بیمار شوید.

هزینه های مناسب

بهترین دندانپزشکی زیبایی در تهران، هزینه های معقولی را برای انجام فرایندهای زیبایی دریافت می کند. البته که هیچ ارزانی بی حکمت نیست، اما لزوما هر چیز گرانقیمتی باکیفیت ترین نیست. دندانپزشکی را انتخاب نمایید که هزینه های معقولی را از شما دریافت می کنند.

برای طراحی لبخند در تهران به کجا بریم؟

همان طور که در ابتدا گفتیم، شما گزینه های مختلفی را برای طراحی خنده در تهران پیش روی خود دارید. اما اگر در منطقه غرب تهران زندگی می کنید و می خواهید به آسانی به دندانپزشک خود دسترسی داشته باشید، می توانید به بهترین دندانپزشکی کوروش تهران، یعنی دندانپزشکی یاس بارین مراجعه نمایید.

تیم حرفه ای یاس بارین با پزشکان مجرب خود، سابقه ای درخشان در طراحی خنده داشته و می توانند تجربه ای بی نظیر برای شما به ارمغان آورند.

ویژگی های بهترین دندانپزشک زیبایی

بهترین ها برای هر فردی می تواند تعریف مختلفی داشته باشد. اما اگر در کل به دنبال فردی هستید که بتواند به بهترین شکل ممکن به وضعیت دندان های شما سامان دهد، بهتر است به این ویژگی ها برای پیدا کردن بهترین دندانپزشک زیبایی توجه نمایید:

ویژگی های بهترین دندانپزشک زیبایی در تهران


بهترین دندانپزشک زیبایی باید مهارت و تخصص را همزمان داشته باشد

داشتن دندان هایی زیبا، تنها یک وجه ماجرا است. مسلما شما نمی خواهید که سلامت دندان های خود را فدای زیبایی کنید. به همین دلیل است که شما باید فردی را پیدا کنید که دارای تخصص باشد. یک دندانپزشک زیبایی، علاوه بر مهارت و زیبایی شناسی، باید در درجه اول به فکر سلامت دندان شما باشد تا بتواند ضمن انجام پروسه اصلاح طرح خنده، آسیبی به دندان های شما وارد نسازد.

دندانپزشک زیبایی باید سوابق خوبی داشته باشد

بهتر است پیش از اقدام، سوابق کاری دندانپزشکی که مد نظر دارید را بسنجید. بهترین کار این است که نمونه کارهای زیبایی وی روی دندان های مراجعین پیشین او را ببینید. بررسی تصاویر قبل و بعد از انجام اصلاح طرح خنده می تواند به شما کمک شایانی نماید.

ویژگی های دندانپزشک خوب

بهترین دندانپزشک برای شما وقت می گذارد

اگر دندانپزشک مد نظر شما بدون هیچ وقتی، برای شما وقت اصلاحات زیبایی می گذارد، بهتر است بدون فوت وقت، به فکر یک جایگزین برای او باشید. یک دندانپزشک متخصص کسی است که برای شما به عنوان مراجعه کننده و بیمار وقت مشاوره بگذارد، وضعیت دندان های شما را به دقت بررسی کند، صحبت های شما را در خصوص طرح لبخندی که مد نظر دارید، بشنود، بهترین لبخند را برای شما طراحی کند و پس از توافقات نهایی کار را آغاز کند.

بهترین دندانپزشک صبور است

یک دندانپزشک خوب باید بتواند وضعیت روحی بیمار را بسنجد و با صبوری، بر ترس مراجعه کننده خود از دندانپزشکی غلبه کند. یک دندانپزشک عجول و تندخو، هرگز نمی تواند سرویس های خوبی را به بیمار خود ارائه دهد. درست به همین دلیل است که باید درباره اخلاق و صبوری دندانپزشک مد نظر خود در شبکه های اجتماعی و از مراجعین پیشین سوال کنید. این موضوع یکی از ضروری ترین مواردی است که باید به آن توجه نمایید.

بیشتر بخوانید: چگونه از دندانپزشکی نترسیم

سخن پایانی

همان طور که گفته شد، بهترین دندانپزشک زیبایی می تواند هر فردی باشد، اما برای آنکه شما بتوانید پزشک مطلوب خود را بیابید، بهتر است به دنبال این ویژگی ها در او باشید.
ما در دندانپزشکی یاس، مفتخریم که با پزشکانی مجرب و در محیطی کاملا تمیز، آماده ارائه بهترین خدمات به شما مراجعین عزیز هستیم. برای مشاهده نمونه کارهای ما، می توانید به گالری سایت و یا اینستاگرام دندانپزشکی یاس مراجعه نمایید.