عصب کشی ارزان ؛ قیمت عصب کشی دندان ۱۴۰۰

عصب کشی ارزان
12 10 1400

عصب کشی ارزان در تهران را می توانید با مراجعه به دندانپزشکی یاس بارین تجربه نمایید، چرا که تعرفه های قیمت عصب کشی دندان در سال 1400 در کلینیک ما تغییر نکرده و شما می توانید با هزینه های سال 1399، دندان خود را درمان کنید. (برای دریافت قیمت عصب کشی دندان ۱۴۰۰ به ادامه مطلب مراجعه نمایید)

هزینه های مربوط به دندانپزشکی، همیشه یکی از دغدغه های افراد بوده است، چرا که فرایندهای درمانی در این حوزه اغلب گرانقیمت است. عصب کشی هم یکی از همین فرایندهای درمانی محسوب می شود که البته می توانیم آن را در دسته بندی عصب کشی ارزان قرار دهیم. چرا که این فرایند نسبت به سایر درمان ها ارزان تر است.

برای آنکه بدانید قیمت عصب کشی دندان چگونه محاسبه می شود، ادامه مطلب را دنبال نمایید. زیرا عصب کشی دندان ارزان به عوامل مختلفی بستگی دارد.

عصب کشی ارزان

همان طور که گفتیم، عصب کشی ارزان است، دست کم نسبت به فرایندهای دندانپزشکی مانند ایمپلنت! هنگامی که دندان ها پوسیده می شوند و اگر به آن ها رسیدگی نکنید، ممکن است عفونت به ریشه دندان برسد.
در این زمان دو راه پیش روی شما قرار می گیرد: درمان ریشه دندان یا کشیدن آن. مسلما بهتر است دندان خود را حفظ کنید و ریشه را درمان نمایید.
 
قیمت عصب کشی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. در ادامه می توانید با فاکتورهای تعیین کننده قیمت عصب کشی دندان ۱۴۰۰ آشنا شوید.

قیمت عصب کشی دندان ۱۴۰۰ ارزان به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت عصب کشی دندان

 

محل قرارگیری دندان به عصب رسیده

محل قرارگیری دندان به عصب رسیده، در قیمت درمان تاثیر دارد. به طور کلی دندان ها به سه دسته تقسیم می شوند، دندان های قدامی، دندان های خلفی و دندان های آسیبا هستند.
مسلما عصب کشی ارزان شامل دندان هایی هستند که دسترسی به آن ها آسان تر است. هرچه دندان ها در قسمت جلویی باشند، قیمت درمان ریشه کمتر خواهد بود.

تعداد کانال های دندان

مورد بعدی که در قیمت عصب کشی تاثیر دارد، تعداد کانال های دندان است. هرچه تعداد ریشه ها کمتر باشد، هزینه این فرایند درمانی نیز کمتر خواهد بود. به عنوان مثال درمان ریشه دندان های جلویی که اغلب یک کاناله هستند، چز عصب کشی ارزان به حساب می آیند. این موضوع را مد نظر قرار دهید که اگر دندان کج باشد، هزینه بیشتری را برای درمان ریشه باید بپردازید.

میزان پوسیدگی دندان

همان طور که در ابتدا گفته شد، میزان پوسیدگی دندان ها نیز اهمیت دارد. اگر دندان شما به شدت پوسیده باشد، تاج دندان خود را از دست خواهید داد و در این صورت مجبور هستید تا هزینه های مربوط به درمان های جانبی مانند روکش دندان را نیز بپردازید.
عصب کشی ارزان خواهد بود اگر که شما مجبور به پرداخت هزینه های جانبی نباشید.

هزینه های جانبی درمان دندان

گاهی اوقات لازم است که شما هزینه های جانبی برای درمان دندان خود پرداخت کنید. مثلا گاهی لازم است تا از دندان شما عکس برداری شود و یا اینکه به دلیل از دست رفتن دندان، از روکش های دندانی استفاده نمایید. هرچه این هزینه های جانبی کمتر باشد، قیمت درمان ریشه نیز کاهش خواهد یافت.

هزینه عصب کشی سال 99

 

عصب کشی ارزان در تهران

در هر کلینیک دندانپزشکی، تعرفه هایی برای درمان های دندانی تعیین شده است. اما در کل بهترین راه برای عصب کشی ارزان این است که با رعایت نکات بهداشتی، از پوسیده تر شدن دندان های خود جلوگیری کنید.

از سوی دیگر بهتر است یک کلینیک معتبر با تعرفه های مناسب پیدا کنید. خوشبختانه برای عصب کشی ارزان در تهران می توانید کلینیک های مختلفی را بیابید. ما نیز در یاس بارین برآنیم تا با بهترین تخفیف ها و بهترین قیمت ها و البته خدمات عالی، مشکلات دندانی شما را برطرف سازیم.

 

فیلم عصب کشی ارزان دندان در یاس بارین

 

عصب کشی ارزان قیمت در دندانپزشکی یاس بارین

هزینه عصب کشی دندان ۱۴۰۰ چقدر است؟ برای تجربه عصب کشی ارزان در تهران می توانید به دندانپزشکی یاس بارین مراجعه کنید. این کلینیک تخصصی با مجهزترین و به روزترین دستگاه ها، تجربه عصب کشی بدون درد را برای شما به ارمغان می آورد، ضمن آنکه می توانید از بهبود کامل دندان خود اطمینان حاصل نمایید. ضمن آنکه شما می توانید با دنبال کردن صفحه اینستاگرام یاس بارین، از جشنواره عصب کشی با تخفیف نیز اطلاع یابید.

یک خبر خوب! شما با مراجعه به یاس بارین، می توانید ریشه دندان خود را با تعرفه سال 1399 درمان کنید. برای دریافت تعرفه هزینه عصب کشی دندان سال 1400 روی دکمه زیر کلیک نمایید:

قیمت عصب کشی دندان ۱۴۰۰

دانلود هزینه عصب کشی