دندانپزشکی جنت آباد + معرفی خدمات

دندانپزشکی جنت آباد
23 06 1400

دندانپزشکی جنت آباد یاس بارین، با سال ها تجربه به ارائه خدمات مختلف دندانپزشکی مشغول است. در این کلینیک دندانپزشکی جنت آباد شما می توانید در محیطی کاملا استرلیزه شده و دستگاه های مدرن، انواع خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی را دریافت نمایید. در ادامه با انواع خدمات دندانپزشکی جنت آباد یاس بارین آشنا خواهید شد.

دندانپزشکی جنت آباد

آدرس: جنت آباد، بزرگراه ستاری شمال، پایین تر از مجتمع تجاری کورش، ابتدای کوچه جواهریان جنوبی، پلاک۴۸،طبقه اول، واحد۳

انواع خدمات دندانپزشکی جنت آباد یاس بارین

عصب کشی دندان

یکی از خدماتی که شما می توانید در کلینیک دندانپزشکی جنت آباد یاس بارین از آن استفاده نمایید، عصب کشی دندان است. در این مرکز، از برترین و مجهزترین دستگاه ها برای انجام این فرایند استفاده می شود تا مرجعین تجربه ای بی نظیر از عصب کشی بدون درد را تجربه کنند.
ضمن آنکه در این مرکز، فرایند استرالیزاسیون به دقت و به طور منظم صورت می گیرد تا هیچ بیماری مراجعه کنندگان را تهدید نکند.

اصلاح طرح لبخند

چه کسی است که دوست ندارد لبخندی زیبا داشته باشد؟ همه می دانیم که زیبایی و مرتب بودن دندان ها تا اندازه زیادی می تواند در زیبایی چهره تاثیر داشته باشد.
اصلاح طرح لبخند به روش های مختلفی صورت می گیرد و البته هزینه زیادی را در بردارد. اما نگران نباشید. شما می توانید با مراجعه به دندانپزشکی جنت آباد یاس بارین، این فرایند زیبایی دندان را با هزینه ای بسیار معقول و باب پسند خود انجام دهید. برای دیدن نمونه های مختلف طراحی لبخند، می توانید صفحه اینستاگرام دندانپزشکی یاس بارین را دنبال نمایید.

طراحی لبخند در دندانپزشکی جنت اباد یاس بارین

 

ایمپلنت دندان

برای هر کسی ممکن است نیاز به ایمپلنت دندان پیش آید و هر فردی به دلایل امکان دارد که دندان خود را از دست دهد. به همین دلیل نیاز به ایمپلنت دندان در این افراد احساس می شود.
این کار لازم است تا توسط افراد حرفه ای متخصص انجام شود تا هیچ آسیبی به فک و عصب مراجعه کننده وارد نگردد. همچنین او بتواند از دندان ایمپلنت شده خود همانند دندان های طبیعی استفاده کند. شما می توانید با خیالی آسوده، انجام این فرایند درمانی را به بهترین دندانپزشکی غرب تهران یعنی پزشکان یاس بارین بسپارید.

جراحی دندان

گاهی ریشه دندان و بافت های اضافی وجود  دارد که سبب اذیت شدن بیمار می شود و می تواند مشکلاتی را به وجود آورد. از این رو نیاز است تا یکی از انواع جراحی دندان برای مراجعه کننده صورت گیرد. در این مرکز انواع جراحی دندان نیز انجام می شود.
استفاده از مدرن ترین تجهیزات و بهترین بی حسی ها سبب می شود تا کوچک ترین احساس درد یا ناراحتی نداشته باشید و با خیالی آسوده، این فرایند درمانی را انجام دهید.

کشیدن دندان

اگر به هر دلیلی، دندان شما درمان پذیر نبوده و نیاز به کشیده شدن دارد، می توانید برای انجام این کار، به دندانپزشکی جنت آباد یاس بارین مراجعه نمایید و ضمن رهایی از دندان آسیب دیده، بدون احساس هیچ گونه دردی، کشیدن دندان را به دندانپزشک متخصص بسپارید.

کشیدن دندان

 

کامپوزیت و لمینت دندان

یکی از حساس ترین روش های چه درمانی و چه زیبایی، استفاده از کامپوزیت است. چرا؟ زیرا در صورتی که دندانپزشک تبحر لازم در استفاده از این مواد را نداشته باشد، حتی برای موارد درمانی، ظاهری نازیبا و غیر طبیعی به ارمغان آورد.
در یاس بارین، دندانپزشکان متخصصی حضور دارند که سال ها تجربه موفق از کامپوزیت دندان را داشته و شما می توانید با خیالی آسوده از این خدمات استفاده نمایید.

ویدئو خدمات کلینیک و دندانپزشکی جنت آباد

 

سخن پایانی

دندانپزشکی های متخصص مختلفی در تهران مشغول به انجام فعالیت و ارائه خدمات درمانی و زیبایی به مراجعین هستند. اما اگر می خواهید به یک دندانپزشکی خوب در غرب تهران مراجعه نمایید، دندانپزشکی جنت آباد یاس بارین، یکی از بهترین انتخاب ها خواهد بود.
در این دندانپزشکی شما می توانید از مشاوره های رایگان بهره مند شوید و ضمن استفاده از خدمات باکیفیت، هزینه های به صرفه ای را پرداخت نمایید.