درباره ما

کلینیک دندانپزشکی یاس بارین در سال 1390با بهره مندی از بهترین متخصصین و دندانپزشکان با رعایت کامل اصول علمی، استرالیزاسیون و رعایت حقوق بیماران، کار خود را آغاز کرده و از سوی مراجعه کنندگان همیشه مورد لطف واقع شده است و تا به امروز در صدد استفاده از بهترین و مجهزترین وسایل و آخرین تکنولوژی روز دنیا آمده است. همچنین مدیریت مجموعه تمامی تلاش و عزم خود را برای راضی نگه داشتن و ارائه بهترین خدمات به مراجعه کنندگان جزم کرده است. بر همین اساس  تمام خدمات خود را به صورت تضمینی ارائه می دهد.

 

کلینیک دندانپزشکی یاس

 

درمان دندانپزشکی به ندرت با یک جلسه ملاقات به پایان می رسد و معمولا برای درمان، به چندین جلسه  خدمات دندانپزشکی نیاز است. پس برقراری ارتباط دو طرفه بین پزشک و بیمار، از ملزومات کار به حساب می آید. ترس از دندانپزشکی در هر جوامعی و اکثر افراد وجود دارد. یکی از عوامل کاهش استرس از دندانپزشکی در دسترس بودن پزشک برای بیمار می باشد. مثلا فرض کنید دندانی را جراحی کرده اید و پس از گذشت پاسی از شب، خونریزی ادامه دار شده و نیاز به تماس و ارتباط با پزشک خود داشته باشید. در کلینیک دندانپزشکی یاس بارین، امکان دسترسی و پرسش و پاسخ با پزشک، مدیریت و پرسنل در هر ساعتی از شبانه روز وجود دارد.

 

کلینیک دندانپزشکی یاس

 

یکی از عوامل استرس زا دیگر برای بیمار، عدم توضیح کار به اوست. در مجموعه دندانپزشکی یاس بارین با مشارکت دادن بیمار در طرح درمان، مراحل انجام کار، هزینه ها و اقدامات صورت گرفته، سعی داریم تا با این نوع ارتباط، استرس بیمار کاهش یابد. یکی از مهم ترین مواردی که باعث ترس روحی بیماران می شود، عدم استرالیزاسیون مناسب و سرایت بیماری های مسری مانند ایدز، هپاتیت و سل و اخیرا کرونا می باشد.

در مجموعه دندانپزشکی یاس بارین، مجهزترین دستگاه اتو کلاو کلاس B برای استرالیزاسیون استفاده می شود و تمامی وسایل در دستگاه با دمای 120 درجه سانتی گراد به مدت چهل و پنج دقیقه کامل ایزوله شده و تمامی میکروارگانیسم ها، ویروس ها و باکتری ها از بین می روند. به این صورت هیچ یک از بیماری ها قابلیت سرایت از فردی به فرد دیگر را نخواهد داشت.

اخیرا به منظور پیشگیری از ویروس کرونا، علاوه بر استریل کردن وسایل مانند سابق، به بیماران پاپوش، گان و لباس یک بار مصرف و دستکش نیز داده می شود و با تهویه مناسب و هواکش مطلوب، هوا دائما تصفیه می شود. همچنین به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی، در بدو ورود، درجه حرارت بدن مراجعه کننده و میزان اکسیژن خون آن ها اندازه گیری خواهد شد.